Na jesień nowa taryfa na kartę Orange One, Orange Free – nielimitowany Internet oraz usługa Pogaduchy w Orange

Od dziś Orange udostępnia nową taryfę Orange One z największą ilością dodatkowych usług, Orange Free – nielimitowany internet i usługę Pogaduchy w Orange – rozmowy za darmo. Sprawdźcie co dla Was przygotował.

Orange One – szczegóły nowej taryfy

Dziś stratuje nowej taryfa na kartę Orange One z  szerokim profilem usług do wyboru. Obecnie działające OPOP, NOG i OFnk pozostaną bez zmian. Zainteresowani mogą zmienić taryfę jedynie za sprawą wysłania sms do Orange. Nowa taryfa One jest przeznaczona dla bardzo aktywnych użytkowników. Wyróżniają ją dodatkowe smsy i minuty do Orange – przy zasileniu za 50 pln klient otrzymuje bonus smsów do wszystkich sieci, nawet do 1000 minut rozmów lub 1000 sms’ów.

Orange One udostępnia największą liczbę dodatkowych usług do wyboru, których żadna z pozostałych taryf nie posiada jednocześnie.

Należą do nich:

Pakiet Minut – 60 minut na połączenia w Orange i na telefon stacjonarny. Koszt: 6 pln, ważność: 30 dni.
Pakiet SMS – 600 SMSów w cenie 1 gr do wykorzystania w Orange. Koszt: 6 pln, ważność: 30 dni.
Wybrane Numery – rozmowy za darmo z 3 wybranymi numerami w Orange. Koszt: 6 pln, ważność: 30 dni.
Zegar Stop – za 3 min opłaconej rozmowy wychodzącej (co najmniej 1 pln na dobę) użytkownik dostaje 30 minut na kolejne połączenia w sieci Orange. Koszt: 1 pln, ważność: 30 dni.
Masz za staż
Szczęśliwa Godzina
Urodziny
Pakiety Data
Promocje doładowań
Doładowanie z tel. z rachunkiem
Kredyt
Przelew SMS
Halo Granie
Gwarancja zwrotu etc.

Orange ponadto zdecydowało się zmianę zasad ważności konta na połączenia wychodzące w Orange One 1 dzień = 1 pln (30pln na miesiąc). Klienci Orange korzystający już z oferty na kartę mogą włączyć nową taryfę wysyłając sms o treści „ONE” na numer 1120 (koszt: sms w Orange).

Osoby, które chcą skorzysyać z oferty Orange, a jeszcze nie są klientami Orange na kartę, mogą kupić jeden z nowych starterów za 5 pln, 10 pln lub 20 pln. Każdy z nich zezwala na wybór spośród taryf: Orange One, Nowe Orange Go, Orange POP czy Orange Free na kartę z dużymi pakietami na internet mobilny. Przez pół roku przy doładowaniach klient będzie otrzymywał co miesiąc równowartość kwoty zakupu startera, tzn. zakup startera o nominale 20 pln zasili konto dodatkową kwotą 120 pln.

Orange Free

Dziś również startuje oferta Orange Free, według zapewnień oparatora najtańsza oferta spośród dostępnych w Polsce. Już od 19 pln miesięcznie, w technologii CDMA i w pakiecie z dostępem stacjonarnym – do każdej opcji Orange Freedom operator będzie dokładał Orange Free 39,5 za 19 pln.

Szczęśliwe Godziny to nielimitowany dostęp do Internetu między godziną 24:00 a 8:00 w cenie abonamentu – tylko 19 pln. Klienci przedłużający umowę dostaną dodatkowe GB na transfer, MultiBox Gold  – bezpłatną skrzynkę oraz rabat na zakup netbooka lub modemu. Oferta Tylko SIM (bez modemu) zawiera zniżkę 10 proc. na cały okres umowy z wyjątkiem OFree 39,5, gdzie rabat wynosi 25 proc. na 6 lub 24 m-cy w zależności od długości umowy.

Orange przygotował ponadto usługę Cała Naprzód dla tych, którzy przekroczyli miesięczny limit transferu, aby łączyli się z siecią bez utraty prędkości. Koszt 1 MB w usłudze Cała Naprzód: 5 gr. Zakup dodatkowego transferu: 0,5 GB – 10 pln, 1 GB – 15 pln, 2 GB – 20 pln.

Operator zapewnia, że klienci będą mogli połączyć się z Internetem za pośrednictwem sieci GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSPA i CDMA.

Pogaduchy w Orange – rozmowy za darmo

Także od dziś klienci kupujący jeden z planów abonamentowych Orange: Delfin, Pelikan lub Pantera, czy też przedłużający umowę, dostaną gratis promocyjną usługę Pogaduchy w Orange, która umożliwia darmowe rozmowy wewnątrz sieci. Codziennie pomiędzy godziną 18.00 a 8.00 oraz w weekendy, dzięki usłudze Pogaduchy w Orange będzie można bezpłatnie rozmawiać ze wszystkimi numerami w sieci Orange. nową usługą można się cieszyć w zależności od wybranej opcji umowy, nawet do 12 miesięcy.

Ponadto, klienci decydujący się na nową aktywację z umową na 36 miesięcy lub przedłużający umowę na  30 lub 36 miesięcy, otrzymają bezpłatne pakiety 20 dodatkowych minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci.

Udostępnij

 • uwaga

  Hej ! Uwaga „pgadacuchy w orange” dopiero po wyczerpaniu abonamentu !!!!

 • Royal

  Reklamujecie gówna i ludzie daja sie zrobic w chuja. GDZIE TEN DARMOWY INTERNET BEZ LIMITU ZA DARMO NA MIESIAC?? Jedyne 9 zl?? yhym… Jasne…

  • Nina Mendykowska

   Hey Royal!
   Ta wiadomość nie jest reklamą – możesz to łatwo poznać przez brak podpisu „Artykuł sponsorowany”. To po prostu informacja dla zainteresowanych. Niestety nic na tym świecie nie jest za darmo (komuniści próbowali i wiemy jak się skończyło). Są tylko ofery mniej lub bardziej korzystne dla każdego z nas. Polska i tak całkiem nieźle się prezentuje jeśli chodzi o ceny Internetu. Mam nadzieję że i Ty znajdziesz wreszcie to, co Ci odpowiada.
   Pozdrawiam :)

 • W orange free na karte jest internet darmowy

  Gosc

Polecane przez Twoich znajomych

InternetZona © 2010 - 2014