LG Swift L3, wiemy jaka będzie jego cena

LG Swift L3 już został wyceniony. Producent właśnie potwierdził nie tylko przybycie modelu do Europy, ale poinformował także jaka będzie jego cena na wolnym rynku - 159 euro, czyli okolo 640 zlotych. Całkiem nieźle za elegancki, aczkolwiek niewielki, smartfon z systemem Android 2.3 Gingerbread, procesorem 800 MHz i trzy-megapikselowym aparatem fotograficznym.

LG oficjalnie ogłosił wprowadzenie modelu Swift L3 na rynek europejski. Jest to pierwszy telefon z nowej serii L-Style, która zadebiutowała na targach Mobile World Congress, przynosząc smartfony Swift L5, Swift L7 i gwiazdorski Swift 4X HD. Ta gama, zawierająca propozycje w każdej z klas, od high do low-end´u, ma za zadanie przywrócić firmę na szczyt rankingów sprzedaży. L3, tak jak jego bracia, ma bardzo podobną modernistyczną estetykę i opiera się o Androida. Posiada najekonomiczniejsze specyfikacje wśród L-Style, które poprawiają się wraz ze wzrostem rozmiaru modeli, aż do LG Swift HD 4X z procesorem quad core.

 

Rozsądna cena

Należy zaznaczyć, że jest to telefon z 3,2 calowym ekranem i systemem operacyjnym Android Gingerbread 2.3, którego celem jest przebić się wśród konkurencji w zakresie ekonomicznym. Firma ujawniła oficjalną cenę, wyznaczoną na 159 euro na wolnym rynku, co w przeliczeniu na złotowki daje około 640. Musimy przyznać, ze taki koszt jest bardzo konkurencyjny, oznacza bowiem, że nie musimy pakować się w żaden abonament, a nawet jeśli już zechcemy, LG Swift L3 będziemy mogli wybrać gratis.

 

Mały wielki LG Swift L3

Model ukaże się w czterech kolorach: czarnym, białym, różowym i niebieskim. Jedną z jego najbardziej interesujących cech jest to, że zawiera baterię 1500 mAh - biorąc pod uwagę fakt, że jego ekran ma rozmiar 3,2 cala, możemy się spodziewać bardzo dobrych czasów pracy. Ponadto, pod panelem znajdziemy procesor 800 MHz i tylko 1,2 GB wewnętrznej pamięci, z czego 150 MB jest zarezerwowane dla aplikacji. RAM, odpowiednio do procesora i ceny, to 384 MB, a aparat cyfrowy posiada rozdzielczość 3,2 MP. Wymiary 102,6 x 61,6 x 11,7 wyznaczają bardzo zgrabną sylwetkę.

Podsumowując, za nieco ponad 600 złotych możemy mieć smartfon Android, którego nie zawstydzimy się wyjąć przy ludziach, który nie zawiedzie nas wyłączając się w połowie dnia, wykona jako takie zdjęcia, ale chwilami bedziemy musieli dać mu troche czasu – wydajnością nie grzeszy. Choć ma małą pamięć, dostepną w standardzie kartę microSD możemy wymienić na wiekszą i problem z głowy. Warto?

 

Udostępnij

Polecane przez Twoich znajomych

InternetZona © 2010 - 2014