Play prezentuje trzy nowe taryfy: Formuła S, M i L. Jasny wybór dla każdego

Operator Play zaprezentował dziś trzy nowe plany taryfowe: Formuła S, Formuła M, oraz Formuła L, które od jutra tj. 19 stycznia 2013 roku uzupełnią popularny pakiet Formuła 4.0 i rozszerzą zasięg usługi Stan Darmowy. Nowa oferta ma cechować się jasnymi i przejrzystymi warunkami, oraz szeroką rozpiętością cen, począwszy od najtańszego w Polsce abonamentu 9zł miesięcznie.

Trzy nowe taryfy Play: Formuła S, M i L

Bodaj najważniejszą informacją dotyczącą nowych taryf jest to, że usługa Stan Darmowy, czyli bezpłatne połączenia, SMS i MMS wewnątrz sieci, będzie ich integralną częścią przez cały okres wybranego abonamentu. Żadnych dodatkowych opłat, żadnych limitów. Z innych cech wspólnych, koszt minuty połączenia i jednej wiadomości SMS/MMS to 19 groszy, a oferty dostępne są na 12 miesięcy bez telefonu, lub na 24 miesiące z wybranym urządzeniem.

Formuła S to pakiet przeznaczony dla najmniej wymagających klientów, oraz tych, którzy komunikują się wyłącznie wewnątrz sieci Play. Pakiet bez telefonu kosztuje 9 złotych miesięcznie, a z telefonem 19 złotych i udostępnia Stan Darmowy, oraz 200 darmowych minut (lub SMS/MMS) do innych sieci przez jeden miesiąc za darmo. Po tym czasie koszt dodatkowych minut to 10 złotych miesięcznie.

Play Formuła S Formuła M Formuła L

Formuła M bez telefonu to koszt 29 złotych, a z telefonem 49 złotych. W ramach tego abonamentu użytkownik ma możliwość wybrania jednego z gamy podstawowych smartfonów. Dodatkowo otrzymuje 400 minut/SMS do innych sieci na stałe bez dodatkowych opłat.

Formuła L to wydatek 39 złotych bez telefonu, lub 59 złotych z telefonem. W ramach tego abonamentu użytkownik otrzymuje 800 minut do innych sieci bez dodatkowych opłat, oraz możliwość wybrania lepszych smartfonów, w niższych cenach.

Formuła L1000 to unikalna oferta, która oferuje wysokiej klasy urządzenie na warunkach formuły L. Za 89 złotych miesięcznie użytkownik otrzymuje 2.5GB pakietu Internetowego, Stan Darmowy, 1000 minut do wszystkich sieci, oraz telefon HTC 8S za 1 złoty. Oferta jest limitowana i w najbliższej przyszłości może zniknąć, lub zostać zastąpiona inną.

Play oferta L1000 HTC 8S

Formuła 4.0 pozostaje bez zmian. Najtańsza taryfa to 79 złotych bez telefonu i 99 złotych z urządzeniem. W ramach pakietu otrzymujemy nielimitowane rozmowy i SMS do wszystkich sieci poza telefonami stacjonarnymi.

Bezpieczny Internet i pakiety dla aktywnych

Obok powyższych elementów, każdy z wyżej wymienionych abonamentów został objęty opcją Bezpieczny Internet. Nigdy więcej, nieświadomy użytkownik smartfona nie nabije sobie rachunków na tysiące złotych tylko dlatego, że jakaś aplikacja w tle pobierała dane bez jego wiedzy. W ramach nowych taryf klient, który nie posiada pakietu na Internet, a zechce skorzystać z sieci nie zostanie obarczony opłatą wyższą niż 20 złotych! Pierwsze 5 złotych zostanie doliczone przy transferze danych nie przekraczającym 5MB. Dodatkowe 5 złotych podnosi rzeczony limit do 250MB. Ostatnia furtka bezpieczeństwa to doliczone 10 złotych za przesył danych do 1GB. Po przekroczeniu tej wartości operator automatycznie ucina prędkość sieci do 8kbps i nie nalicza żadnych dodatkowych opłat.

Play Internet bez umowy

Dla użytkowników, którzy aktywnie surfują w sieci, Play przygotował Formuła Internet, czyli możliwość dokupienia pakietu 0.5GB za 10 złotych niezależnie od abonamentu. Jeszcze bardziej wymagający mogą nabyć wielorazową Formułę Internet Max. Za każde 20 złotych (można kupić w ramach jednego abonamentu wiele pakietów jednocześnie) posiadacz Formuła S otrzyma 1GB, Formuła M 1.5GB, a Formuła L 2GB. Klienci Formuła 4.0 dostaną 2.5GB.

Play pełna oferta

Dla kogo?

Nowe abonamenty i cennik jest stały dla wszystkich użytkowników którzy przenoszą numer abonamentu od innego operatora, posiadają umowę w Play na czas nieokreślony, są w sieci Play na kartę co najmniej od 3 miesięcy (od aktywacji), lub przedłużają umowę. Nowi abonenci muszą liczyć się z wyższymi cenami.

Dodatkowo, operator przygotował dodatkowe korzyści dla osób chcących przenieść numer od innego operatora. Użytkownik może podpisać umowę na przejście nawet pół roku przed zakończeniem obecnego zobowiązania (bez płacenia dodatkowego abonamentu), oraz odebrać w ramach umowy telefon od razu po podpisaniu umowy! Dodatkowo, przez wspomniane pół roku klient otrzyma kartę prepaid z pakietem Internetu 300MB miesięcznie i Stan Darmowy całkowicie za darmo.

Udostępnij

  • fhd

    w formule S naliczane jest 5 zl nawet jak nie dotkniesz internetu plus kasują ekstra za sms i mms poza siec DZIADOSTWO !!!!!!!!!!! UWAGA NA NACIĄGACZY KONSULTANTOW !!!!!!

    • max

      Gadasz głupoty. Ja w Formule S za 19 zł bez telefonu i internetu mam nielimitowane połączenia i smsy w Pley i 200 min do innych sieci. A dodatkowo za 5 zł mam 250 sms do innych sieci. Mój abonament to 19+5=24 zł i nie martwię się że koniec środków na karcie. A teraz policz sobie,najtańsza karta która przedłuża ważność konta kosztuje 25-30 zł.

Polecane przez Twoich znajomych

InternetZona © 2010 - 2014