Aktualizacja Android 4.4 KitKat dla Galaxy S3 i S4 wisi w powietrzu

O wadze aktualizacji nigdy nie trzeba było przekonywać użytkowników, a wydaje się, że wreszcie i producenci już zdali sobie sprawę ile wsparcie techniczne znaczy dla marki. Co dopiero jeśli chodzi o tak ważną wersję, jak Android 4.4 KitKat i tak ważne modele jak Samsung Galaxy S3 i Samsung Galaxy S4.

Przybycie Androida 4.4 wraz z nowym Nexusem 5 było podniosło ogromne oczekiwania. Satysfakcjonująca lista nowości sprawia, że wszyscy właściciele kompatybilnych smartfonów czekają na dokładną datę przybycia owej odnowy do ich sprzętów, ta jednak pozostaje nieznana i tylko nieliczni odważają się dać przybliżony termin (HTC – 90 dni).

 

android 4.4 kitkat

 

Uprzywilejowany

Do tej pory jedyną rzeczą, którą ujawnił koreański gigant było to, że pierwszy w kolejności do awansu systemowego będzie Samsung Galaxy Note 3. Tak firma zapowiedziała za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Twitter, jednak to oznacza, że jednocześnie  Android 4.4 KitKat jest szykowany dla całej gamy premium z tej linii, czyli również dla modeli Galaxy S3 i S4.

Ostatnie wersje

Czas? To niestety niewiadoma. Samsung ledwo co wprowadził Androida 4.3 Jelly Bean dla Galaxy S3, S4 i Note 2. Z jednej strony daje to im wszystkim zielone światło, gdyż znajdują się tylko o stopień od 4.4, jednak z drugiej – pamiętmy miesiące oczekiwań na najnowszego Jelly Bean… Jak będzie tym razem?

Niektórzy uważają, że Samsung Galaxy S3 może nie otrzymać tej aktualizacji, bo będzie już więcej niż 18 miesięcy na rynku, co często jest umownym limitem otrzymywania aktualizacji, my jednak uważamy, że istnieje zbyt mała różnica między S3 a S4 i zbyt wielu użytkowników, którzy mogliby się obrazić na markę i za kilka miesięcy sięgnąć po nowego smartfona od innego producenta, aby Samsung mógł pozwolić sobie na tego typu ryzyko. A bynajmniej mamy takę nadzieję.

Czekamy na posunięcia ze strony firmy, o których będziemy Was informować. Mamy nadzieję, że Samsung nie da się zbyt wiele wyprzedzić HTC i na początku przyszłego roku będzie miał dla nas dobre wieści.

 

Udostępnij

 • NessToo

  Niestety nie ma jeszcze aktualizacji 4.3 na Galaxy S3 w Polsce :(

  • gels

   jest zawsze omega rom i s4 revolution oparte są na androidzie 4.3 I9300XXUGMJ9

  • brayoz

   Dokładnie. Zaczyna się ta sama historia co z HTC – będzie, będzie, NOT.

  • Tom

   Dokładnie nadal nic. Ileż to można czekać

  • Slawo

   Ja jakoś już mam… natomiast jest problem z paskiem powiadomień. Ile razy wyczyszczę to przy każdym nowym pojawiają się i stare. Reszta dzieła ok.

 • misiek

  Mieszkam w irlandi i pobralem update do 4.3
  Wszyscy maja problem z tym androidem na SG3
  Chce poprzednia wersje zainstalowac w serwisie.-4.2
  teraz mam problem .
  –nie daje rady odbierac rozmowy jak ktos dzwoni,
  –bateria pada szybciej,
  –jest wiecznie problem (czarny ekran nie moge go wybudzic)
  –wifi -bardzo licho dziala -strony sie nie chca ladowac,
  Jestem zly na taka aktualizacje.

 • Patryk Hauba

  ‚bynajmniej mamy taką nadzieję’ autorze tekstu, błagam, zapoznaj się z definicją słowa ‚bynajmniej’, które w żadnym wypadku nie zastępuje ‚przynajmniej’. Nie jestem z tych, którzy czepiają się literówek, ale są pewne granice. Szanujmy się.

 • Skutter

  Orientujecie się może czy dla brandowanych softów aktualizacja pojawi się od razu, czy trzeba będzie czekać aż litościwe T-Mobile łaskawie wprowadzi nowy soft pod swoim brandem? Mam lekko niemiłe wspomnienia z aktualizacją BadaOS na Wave I gen. na którą T-mobile kazało czekać prawie rok od wpuszczenia jej przez samsunga…….

Polecane przez Twoich znajomych

InternetZona © 2010 - 2014